O nás

Naštěstí jen málo dětí se ztratí navždy! Avšak většina z nás rodičů má nepříjemnou zkušenost s tím, že se nám náš „anděl“ v nestřeženou chvíli ztratil  z očí. Sekundy se pak stávají minutami a minuty hodinami. V tento moment přemýšlíme, jak jsme se mohli vyvarovat této nepříjemné situace.

Náš tým věří, že pro Vás má řešení. Angel Ring dětský silikonový náramek slouží jako prevence ve všech „nepříjemných a stresujících“ případech, kdy se Vám dítě nečekaně ztratí. Na dovolené, na plovárně, na výletě, na pouti, v divadle, na trhu, v obchodním centru, během lyžování... - tam všude se může stát, že dětská zvídavost či nepozornost dospělých, odvede nejmladšího člena rodiny z Vašeho dosahu. Informace na náramku je záchranným kruhem, který přivede dítě zpět do Vašich rukou, ale neprozradí nic ze soukromých údajů Vaší rodiny.

My z Angel Rings jsme přesvědčeni, že pořídit identifikační náramek pro Vaše děti je stejně přirozené, jako dětem koupit nové boty.

I Vaše děti si ho zamiluji! Díky trendovým barvám a příjemnému materiálu se dětský silikonový náramek stane jejich přirozenou součásti. 

Naším cílem je, že jednou bude mít každé dítě v ČR svůj Angel Ring náramek, a že každý rodič bude vědět, že Angel Ring pomůže dítěti dostat se co nejrychleji zpět ke své rodině. 


Všem rodičům přejeme větší klid a dětem spoustu radosti!

Váš tým Angel Rings