Otázky

Proč koupit Angel Rings silikonový náramek pro mé dítě?

Všechny děti jsou od přírody zvídavé, snadno se nechají strhnout okolnostmi a ve vteřině zapomenou, že mají být na dosah maminky, tatínka nebo jiné blízké osoby. Může se to stát kdekoli - na dovolené, v ZOO, na pouti, v obchodním centru...,ale i přes všechnu Vaši starost a obezřetnost Vám Váš "anděl" ve zlomku vteřiny zmizí z očí. Angel Rings silikonové náramky Vám pomůžou tento nepříjemný a stresující moment co nejvíce ulehčit a shledat se s Vaším dítětem co možná nejrychleji.

Pro jaké věkové skupiny je Angel Rings náramek vhodný?

Od chvíle, kdy děti začínají chodit se mohou v nestřeženém okamžiku ztratit. Proto doporučujeme pořídit náramek pro Vaší ratolest s prvními krůčky. Děti školou povinné si jsou většinou již schopné říct o pomoc sami, ale pro Vás je náramek pocit jistoty a pro Vaše dítě  to není nijak zatěžující, tak proč ne...?

Proč bych si měl koupit Angel Rings a ne jiné ID?

Angel Rings náramek pro děti je vyroben 100% silikonu, materiálu, který má nejnižší riziko alergických reakcí ze všech materiálů, a protože je měkký a poddajný, děti ho ani nevnímají na ruce. Velkou výhodou je, že vydrží roky, a proto je mnohem lepší investicí, než nákup kovových nebo plastových náramků.

Proč objednat u společnosti Angel Rings?

Jsme jedna z mála společností na světě, kde je možné koupit pouze 1 kus . Najdete zde mnoho dalších poskytovatelů, ale většinou je minimální objednávka 100 kusů a čekací doba je delší, protože jsou vyrobeny mimo území České republiky. S každou koupí Angel Rings také darujete peníze na nadační fond.

Co bych měl  na náramek napsat?

Je to jen na Vás, psát můžete na vnější stranu cokoli, ale většina rodičů píše křestní  jméno dítěte a telefonní číslo jednoho z rodičů, aby ten, kdo najde Vaše dítě mohl kontaktovat rodinu . Doporučujeme použít před číslem kód země +420, takže i v zahraničí případný nálezce ví, kam zavolat.

Jakou velikost bych měl zvolit?

Aby byl náramek Angel Rings Vašemu dítěti pohodlný, změřte obvod zápěstí Vašeho dítěte a přidejte alespoň 1,5 cm. Takže pokud je obvod zápěstí 13,2 cm, doporučujeme objednat  Angel Rings s obvodem 15 cm.

Jaké jsou barvy, které nabízíte?

Vybrali jsme pro Vás trendové barvy: modrá, růžová, červená, žlutá, zelená,oranžová,neonová-svítící

Jak dlouho náramek vydrží?

Na základě našich zkušeností víme, že dětský náramek Angel Rings obstojí dlouhou dobu, v podstatě ho nemusíte nikdy sundávat. Můžete ho mít ve vodě, v sauně, na sněhu..., za žádných podmínek  nevykazuje opotřebení a jméno dítěte bude dobře viditelné i po letech. To je velkou výhodou 100% silikonu.

Mám sníženou cenu, když si objednám více kusů?

Každý náramek je vyroben individuálně speciálním laserem, který vyžaduje velkou pozornost, a proto není bohužel možné poskytnout množstevní slevu. Pouze pokud budete potřebovat více kusů od jednoho textu a velikosti, dejte nám prosím vědět a my Vám rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Mohu použít náramek i k jinému účelu?

Ano. Ačkoli je Angel Rings primárně vynalezen jako pomoc rodičům, jeho využití se samozřejmě meze nekladou. Příkladem jsou užitečné informace o nemoci, jako je cukrovka, epilepsie, ale můžete ho použít i jako módní doplněk a přizpůsobit jej, jak si přejete.

Jaká  je dodací lhůta?

Od okamžiku, kdy Vaše platba dorazí na náš učet, odešleme náramek Angel Rings do max 8 pracovních dnů. Prosím, počítejte s dobou doručení (naše zkušenost jsou 3 dny)

Je možné náramek Angel Rings dodat i mimo území ČR?

Ano, žádný problém. Pouze náklady za poštovné se liší.

Alergické reakce ?

Silikonové náramky jsou vyráběny ze 100% silikonu, který je zdravotně nezávadný.V dnešní době jsou alergie i na (bio věci), proto nemůžeme tvrdit na 100% že v žádném případě nemůže dojít k alergické reakci. Materiál je stálý v širokém rozmezí teplot, inertní vůči pokožce. Je odolný vůči UV záření a paropropustný. Náramek si můžete bez obav vzít do bazénu, chlorovaná voda mu neuškodí.

Zkusme předejít minimálním reakcím:

Zvolit správnou velikost náramku - k obvodu zápěstí přidejte 1.5-2 cm. Dbejte na to, aby vám pod náramkem nezůstaly zbytky mýdla.